DÜNYANIN EN PAHALI KAMYONUNDA TÜRK İMZASI

 en pahallı kamyonMalezya Sultanı İbrahim İsmail’e özel olarak yapılan, dünyanın en pahalı kamyonunun diferansiyel kovanı 
Ege Endüstri imzası taşıyor. Avustralya'da tasarlanan ve yaklaşık 1 milyon USD değerindeki Mack marka çekici “şimdiye kadar yapılan en lüks kamyon” olma özelliğine sahip.
Bayraktar Grubu bünyesinde otomotiv yan sanayi sektörünün öncü ve yenilikçi kuruluşu olarak faaliyet gösteren Ege Endüstri, dünyanın en pahalı ve lüks kamyonunun diferansiyeline Türk imzası atarak tercih edilirliğini bir kez daha kanıtladı.

Mack markalı çekici, Johore Sultanlığı’nın özel renklerine boyanırken, kabinin iç bölümü de özel bir oturma alanı olarak tasarlandı. Titiz bir çalışma neticesinde, 35 Mack çalışanı tarafından bir senede tamamlanabilen dünyanın en pahalı kamyonu, 695 BG gücünde motor, 6 kameralı CCTV sistemi, 2 Led TV, taş tezgahı olan bir mutfak, barbekü bölümü, altın ipliklerle dikilmiş koltuklar, buzdolabı, mikrodalga fırın, X-Box, Playstation konsolları, Bose ses sistemi, çift kişilik bir yatak gibi lüks unsurları barındırıyor. 
 en pahallı kamyon
 Malezya Sultanı bu özel üretim Mack çekiciyle lüks motoryatının nakliyesini gerçekleştiriyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Follow by Email