iLETiŞiM


E- Posta veya diğer sosyal paylaşım siteleri yoluyla da bizimle iletişime geçebilirsiniz..
Otoramablog@gmail.com e- posta adresinden
yada sitemize yorum yazarak ulaşabilirsiniz...

https://twitter.com/otorama

https://www.facebook.com/Otorama1-492551640840365

http://feeds.feedburner.com/Otorama
Site içeriğinin izinsiz kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat  Eserleri Yasasına göre suçtur. Aksi halde yasal yollara başvurulur.
Site içeriğinin kullanımından dolayı oluşabilecek herhangi bir zarardan sitemiz sorumlu değildir.Copyright © 2010 Her hakkı saklıdır..

1 yorum:

 1. servisever.com hızlı, ucuz, kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek araç sahiplerinin servis ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2013 yılında kurulmuştur.
  servisever.com Hızlı, ucuz, kaliteli Hizmet
  HAKKIMIZDA

  servisever.com hızlı, ucuz, kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek araç sahiplerinin servis ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2013 yılında kurulmuştur.

  Bakım, otogaz dönüşümü, kaporta boya, tamir aksesuar ve yedek parça ihtiyaçlarınıza kaliteli servis ağı, çağrı merkezi ve internet platformumuz ile en uygun fiyatları sunmaktır.

  Türkiye'de otomotiv sektöründe araç bakım onarımları için en hızlı, güvenilir, ucuz ve kaliteli hizmeti sağlayarak tüm müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerinin üzerine çıkmak.

  Hedefimiz müşteri odaklı bir kuruluş olarak müşteri beklentilerini anlamak ve sizleri hızlı, basit servis anlayışı ile tanıştırmaktır.

  Ayrıca çok yakında yeni geliştirdiğimiz
  sistemle birlikte sitemizde araç kullanıcıları ; kendi araçlarının bakım fiyatlarını direk öğrenerek sitemiz üzerinden satın alabilecekler.

  Sitemize üye olan servisler , hizmet verdikleri araç markalarına ait bakım paketlerini , yedek parçalarını , aksesuarlarını ve tüm hizmetlerini sitemiz üzerinden satma imkanını bularak yeni müşteriler kazanma imkanına kavuşacaklar.

  Kısacası tüm Türkiye'de araç sahipleri ile servislerin buluşma noktası olarak Türkiye'nin en büyük oto servis ağıyla hizmet vermekteyiz.  "Aracınıza verdiğiniz değer ServiseVer"

  Türkiye'nin En Büyük Oto Servisi

  YanıtlayınSil

Bu Blogda Ara