Alman otobüsçünün de tercihi TEMSA Temsa satışları sürüyorTEMSA, yurtiçi otobüs pazarındaki başarısını yurtdışındada devam ettiriyor. TEMSA, Avrupa’da taşımacılık sektöründe hizmet veren tecrübeli firmalardan9’una 14 araçlık teslimat gerçekleştirdi.
TEMSA’nın Almanya ofisi tarafından gerçekleştirilen satışlarda araçları TEMSA Almanya Genel Müdürü Umut Kamay teslim etti. Araçları alan firmalar arasında 6
Alman şirketinin yanı sıra 2 Avusturya, 1de İtalyan şirketi bulunuyor.
Geniş ürün gamı ile tercih TEMSA
TEMSA, Alman firmalarından Barbis Reisen, Müller Reisen, Taxi Meier, Grötsch Reisen, Villing Omnibus Reisen, Schmitt ReisenAvusturya firmaları Bösch Reisen, Meidl Reisenve Milanolu operatör AutolineeAschdamini S.r.l.’ye teslimatlar gerçekleştirdi.

2007 yılından beri faaliyet gösterdikleri Almanya’nın zorlu otobüs pazarında 800 araçlık bir kapasiteye ulaştıklarının bilgisini veren TEMSAAlmanya Genel Müdürü Umut Kamay,      “Otobüs için ‘key market’ olan Almanya’da başarılı olduğunuzda diğer ülkelerde zaten birçok kapının size açıldığını görebilirsiniz.  Son yaptığımız teslimatlarda da bunu görmek mümkün. Teslimatları gerçekleştirdiğimiz, sektöründe tecrübeli otobüs firmalarından 6’sı Alman, 2’si Avusturya, 1’i de İtalyan şirketi. TEMSA’nınAlmanya ofisinde satışını yaptığımız araçlar ağırlıklı olarak HD12, HD13, MD9Cve MD9LE oluyor. Bu pazara yönelik ürün gelişimlerini de sürdürüyoruz. Önümüzdeki süreçte öncelikle Almanya pazarındaki araç sayımızı 1000’li adetlere ulaştırmayı hedefliyoruz. Otobüslerimizin işletim sürecinde sunduğu avantajlar, üst düzeydeki iç konfor müşterilerimizin büyük beğenisini topluyor ve yeni yatırımlarda tercih ediliyoruz” dedi.
  Temsa satışları sürüyor

Firmalar da TEMSA yatırımı yapmaktan memnun
Araçları teslim alan firma yetkilileri de TEMSA’nın müşteri ihtiyaçlarına en uygun ürünleri sunduğunu, işletim sürecinde otobüslerin sorunsuz hizmet verdiğini belirttiler. Firma yetkilileri satış sonrası hizmet sürecinde TEMSA’nın müşteriyi memnun eden kaliteli bir yapıya sahip olduğunu ifade ettiler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bu Blogda Ara