BOM Akademi Performans Sürüş Eğitimi 12 Mart'ta..

Deneyimli ve sportif otomobil kullanmayı seven, özellikle performanslı ya da spor otomobil sahibi sürücüler için tasarlanan “BOM Akademi Performans Sürüş Eğitimi”12 Mart Cumartesi günü İzmit Körfez Pisti’nde…www.bomakademi.com’dan kayıt yapmak için geç kalmayın.Borusan Otomotiv tarafından 2008 yılında kurulan ve bugüne kadar milli sporculardan oluşan kadrosu ile ulusal ve uluslararası birçok önemli başarıya imza atan Borusan Otomotiv Motorsport, deneyimlerini paylaştığı kurumu BOM Akademi’yle eğitim programlarına devam ediyor. TOSFED (Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu) lisanslı eğitim kurumu olan BOM Akademi, milli pilotlardan oluşan kadrosuyla da katılımcılarına eğlenceli ve heyecan verici bir deneyim vaad ediyor.
İzmit Körfez Pisti’nde 12 Mart Cumartesi günü gerçekleşecek Performans Sürüş Eğitimi teorik ve pratik dersler olarak 2 ayrı başlıkta gerçekleşecek. Performans Sürüş Eğitiminde katılımcıların teorik derste anlatılan teknikleri, eğitim istasyonlarında ve Körfez Yarış Pisti’nde uygulayarak direksiyon başında en uzun vakti geçirmeleri hedefleniyor.
Kendi aracıyla veya trafikte yaşayamadığınız deneyimleri ve ileri sürüş tekniklerini güvenli ortamda eğitmenlerimiz eşliğinde yaşayacağınız Performans Sürüş Eğitimi BMW 320i araçlarla gerçekleşiyorwww.bomakademi.com
https://www.facebook.com/BOMAkademi
https://instagram.com/bomakademi/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Follow by Email