CHELSEA FC EDITION ve YOKOHAMA

Üstün teknolojisi ile dünya çapında tercih edilen lastik markası YOKOHAMA, 86. Cenevre Otomobil Fuarı’nda iki yeni lastik ve Aerodinamik Lastik Konseptini tanıtacak. Yeni “ADVAN Sport V105” modelinin lansmanının yanısıra; markanın CHELSEA futbol takımı ile yaptığı ortaklık anlaşmasını kutlamak için geliştirilen özel üretim "BluEarth-A AE50 CHELSEA FC EDITION” lastikleri de görücüye çıkacak.

Chelsea FC teknik direktörü Guus Hiddink ve yönetici Christian Purslow stantta gazetecilerin sorularını yanıtlayacaklar. Fuarda ayrıca yüksek performans otomobillerin tercih ettiği Advan serisine ait “ADVAN Sport V105” lastiği de sergilenecek.

Dünya’nın lider otomobil üreticilerinin tercihi YOKOHAMA Lastikleri, otomotiv sektörünün kalbinin attığı Cenevre Otomobil Fuarı’nda yenilikçi ürünlerini tanıtacak. Yeni Yokohama “ADVAN Sport V105” lastiklerinin dünya lansmanı, fuarın basın günü olan 1 Mart’ta saat 16.15’de Salon 4-Stand 4231’de düzenlenecek basın toplantısında gerçekleşecek.

YOKOHAMA’nın amiral gemisi niteliğindeki ADVAN serisinin ürünü olan ve performans araçlarının orijinal ekipmanı olarak tercih edilen “ADVAN Sport V105” modeli ile birlikte markanın geçtiğimiz yıl Temmuz ayında dünyaca ünlü futbol kulübü CHELSEA ile yaptığı ortaklık anlaşmasını kutlamak için geliştirilen "BluEarth-A AE50 CHELSEA FC EDITION” özel seri lastikleri de tanıtılacak. 2 Mart Çarşamba günü saat 14.00'te Chelsea FC Teknik Direktörü Guus Hiddink ve yönetici Christian Purslow stantta gazetecilerin sorularını yanıtlayacaklar.

Lastik ağırlığını azaltan yeni nesil ürünler tanıtılacak

YOKOHAMA standında yakıt tüketiminin azaltılması ve dengenin artırılması için lastik etrafındaki hava akışını kontrol eden yeni bir sırt tasarımına sahip aerodinamik lastik konsepti dahil olmak üzere YOKOHAMA’nın üstün lastik teknolojileri sergilenecek. Ayrıca lastik ağırlığını azaltan en son teknolojilerin kullanıldığı yeni bir konsept lastik de görücüye çıkarılacak.Ziyaretçiler aynı zamanda Dünya’nın önde gelen yüksek performans araçlarının bazılarında orijinal ekipman olarak kullanılan “ADVAN Sport V105” ürününü tanıma şansı bulacaklar.

YOKOHAMA
1917 yılında Japonya’nın Tokyo kentinde kurulan YOKOHAMA Rubber Co. 20 bini aşkın çalışanı ile yüksek kalitedeki ürünlerini 100’ü aşkın ülkede satışa sunuyor. YOKOHAMA; binek otomobiller, kamyonet, kamyon ve otobüslerin yanı sıra madencilik, inşaat ekipmanları ve endüstriyel araçlar gibi farklı grupları kapsayan geniş bir ürün yelpazesine sahip. Yokohoma Lastik Şirketi, dünya çapında sekiz ülkede 14 lastik tesisinde 20.000 kişiye iş imkânı sağlıyor.YOKOHAMA lastikleri Türkiye’de 1983 yılından bu yana Bayraktar Grubu tarafından ithal edilip bayileri vasıtasıyla Türkiye pazarına sunuluyor. Yüksek kalite ve polimer teknolojisindeki zengin deneyimleriyle dünya çapında tercih edilen lastik markası olan YOKOHAMA, FIA World Touring Car Championship (WTCC), Japanese GT and ALMS (American Le Mans Series) başta olmak üzere dünyaca ünlü yarışlara ve motor sporlarına verdiği resmi destek ile tanınıyor. Daha fazla bilgi için: www.yokohama.com.tr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Follow by Email