Lexus'ten özel ‘The Life RX’ gösterisi

 Lexus sahnedeLexusRX’in reklam yıldızı olan Hollwood'un ünlü aktörü ve yapımcısı JudeLaw, Mart ayından itibaren Türkiye’de de satışına başlanacak RX modeliyle birlikte bir ilke imza attı ve interaktif tiyatro dünyasının usta aktörleriyle birlikte özel ‘The Life RX’ gösterisinde ile yer aldı.
Avrupa basınından 100 davetlinin katıldığı ‘The Life
RX’aktivitesinde her bir basın mensubu için ayrı düzenlenen ve kendilerinin başrolde olduğu interaktif tiyatro oyunundaJudeLaw, farklı sahnelerde ortaya çıkarak, basın mensuplarını şaşırttı. 14 sahneden oluşan interaktif tiyatro oyununda mekan; Londra'da bir otel ve yer altındaki gizli bir kasa dairesiydi. İnteraktif tiyatroda başrolde olan basın mensupları, Lexus'unyeni SUV modeli RX’in heyecan veren yönünü de keşfettiler. Basın mensupları dijital teknolojilerin de kullanıldığı ve bir saat süren bu tiyatro deneyiminde, kendilerini dünyacaünlü bir sinema yıldızı rolünde buldular.

Oyunda; her bir sahne, konuklara bir film yıldızını canlandırdıklarıyeni senaryolar, şaşırtıcı ve etkileyici deneyimler yaşamanın önünü açtı. Ardından konuklar, ödül kazandıkları ve bir ekran efsanesi hissini yaşadıkları 'kırmızı halı sahnesini' JudeLaw ile paylaşarak büyük bir sürpriz daha yaşadılar.

Yeni LexusRX'in lüks kimliğinin altını çizmek için özel olarak tasarlanan sahneler, TV reklamında olduğu gibi RX'insıra dışı yaşam tarzını yansıttı.
Sıra dışı dekorların yer aldığı sahnelerde LexusRX’in özelliklerine vurgu yapılırken, bir film yıldızının çarpıcı hayat tarzını dayansıtan olaylar işlendi; paparazzilerden kaçmak, kırmızı halı deneyimi, gala gecesi hazırlıkları ve nihayetinde gala gecesinde boy göstermek gibi...Katılımcıların kendi filmlerinin prömiyerinde,hayranları da onları coşkuyla takip etti.
 Lexus sahnede
Ayrıca ünlü modacı JoshuaKane de eşsiz kreasyonları ile prodüksiyonda yer aldı. Kane,RX'in iç mekanında kullanılan usta el işçiliğini ve dikiş tekniklerini hazırladığı tasarımlar ile eşleştirdi.

‘The Life RX’ reklam filmini buradan izleyebilirsiniz: www.youtube.com/LexusEurope

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Follow by Email