Beşinci şampiyonluk haftasonu belli gelir mi?

29-30 Ekim tarihlerinde düzenlenecek Çorum Rallisi’nde Türkiye’nin şampiyon pilotları belirleniyor. Türkiye Ralli Şampiyonası’nın 7. ve son etabında son dört yılın Kadın Pilotlar Birincisi Simin Bıçakcıoğlu beşinci şampiyonluğu için start alıyor.

Türkiye’nin en eski ve en köklü uluslararası otomobil sporları organizasyonu Türkiye Rallisi, 29-30 Ekim tarihlerinde düzenlenecek Çorum etabıyla yarış severlere heyecan dolu bir final mücadelesi deneyimi yaşatacak.
Türkiye Ralli Şampiyonası’nın son etabında Neo Motorspor adına, Mitsubishi EVO IXile Kerim Tar co-pilotluğunda yarışacak Bıçakcıoğlu, CPM Yazılım ve Palamut Groupana sponsorluğunda Klass Magazin, A&S Transport katkılarıyla yer alacağı mücadele için; “Sezon boyunca verdiğimiz emeğin karşılığını şampiyonlukla taçlandırmak istiyoruz. 2016 Türkiye Ralli Şampiyonası ile ilgili tüm değerlendirmemi yarıştan sonra yapacağım.
  Son etabın benim için ayrı bir önemi de var. Avon’un 20 yıldır yürüttüğü Meme Kanseri ile Mücadele Projesi’nin Gönüllü Elçisi olarak meme kanserine karşı farkındalık ayı olan Ekim ayı nedeniyle daha da önem kazanan kanserde erken teşhisin hayat kurtardığına dikkat çekmek istiyorum.” dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Follow by Email