175. yıla özel, JX110 MaxPro 175.Yıl Özel Traktörü

TürkTraktör’ün seçkin markası Case IH, Adana Tarım Fuarı’nda ziyaretçilerini 175. yıla özel hazırlanan ‘JX110 MaxPro 175.Yıl Özel Traktörü’ ile karşılıyor.
Ziyaretçiler Case IH’in tanıtım alanında, sahada verimlilik artıran traktörleri incelerken; TürkTraktör Finans ile hızlı ve pratik kredi başvurusu yaparak hayalindeki traktörü daha kolay satın alabiliyorlar.

Adana, 10 Kasım 2017 – TürkTraktör’ün traktördeki seçkin markası Case IH, Adana Tarım 2017 Fuarı’ndaki standında çiftçileri sağlam ve yüksek performanslı ürünlerine ek olarak sektörde fark yaratan finansal ve teknolojik çözümlerle de karşılıyor.

Her yıl ziyaretçilerini Adana’da farklı yenilik ve sürprizlerle karşılayan Case IH, bu yılki standında Case IH’in dünyadaki 175. yılı için özel olarak hazırlanan JX110 MaxPro 175.Yıl Özel Traktörünü konuklarla buluşturuyor. Bu özel traktörün yanı sıra Case IH standında kullanıcılarına üstün performans sunan Case IH JX, Farmall C ve Maxxum Tier 4B serisi traktörler de sergileniyor. Ayrıca Farmall C ürün bilgileri ile videolarına erişimi teknolojiyle birleştiren Case IH, kullanıcılarını Kare Kodlu Dijital Kullanım Kılavuzu’yla da tanıştırıyor.
Ziyaretçiler tanıtım alanında, TürkTraktör’ün Adana fuarında hizmet kapsamını da genişlettiği TürkTraktör Finans sayesinde artık her türlü traktör, tarımsal ekipman ve iş makineleri ihtiyaçlarına alternatif bir finansal kredi çözümü ile tanışıyorlar.

‘Bilinçli Çiftçi Güvenli Tarım Hareketi’ Adana Tarım Fuarı’nda başlıyor

Fuarın genel bir değerlendirmesini yapan TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir; “Adana; 2016 yılı rakamlarına göre Türkiye’de en çok traktörün satıldığı 11. ilimiz. Bu güzel şehrimiz çok verimli tarımsal topraklarıyla olduğu kadar; yeniliği takip eden ve kullanan çiftçi profiliyle de dikkat çekiyor. Bu nedenle Adana Tarım Fuarı, çiftçilerimizle buluşmak için özenle ve heyecanla hazırlandığımız bir platform. Dünyada 175. yılını kutlayan Case IH; en gözde ürünlerinden biri olan JX110 MaxPro modelini özel bir renk ile sergilenmek üzere hazırladı ve biz de burada bu özel ürünü Adanalı çiftçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Sınırlı sayıda üretilecek JX MaxPro 175. Yıl Özel traktörü; sahip olduğu özel kaporta ve çatı renginin yanında kullanıcılarına 4 yıl garantiyi ve RedPro Team ekibinin özel danışmanlık hizmetini de ücretsiz olarak sunuyor” dedi.

Case IH standında konuklarını sadece özel ürünlerle değil; çiftçilerin hayatını kolaylaştıran farklı çözümlerle de ağırladıklarına dikkat çeken İrfan Özdemir, sektörde ‘bir ilk’ olma niteliğine sahip TürkTraktör Finans hizmetiyle ilgili bilgileri de çiftçilerle bu alandan paylaşacaklarını söyledi: “Çiftçilerimiz, satın alma kararını verirken kuşkusuz ki kendilerine sağlanan finansal kolaylıkları da dikkate alıyorlar. İşte bu noktadan hareketle ‘Tüm finansal işlemler tek çatı altında’ mottosuyla ortaya çıkan TürkTraktör Finans, Türkiye’de tarım sektöründe bu kapsamda sunulan ilk çözüm olma özelliğine sahip. Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren Case IH bayileri üzerinden çiftçilerimizin hizmetine sunuyoruz. Bu sistem sayesinde çiftçiler, hızlı ve çok pratik bir şekilde kendilerine sağlanan krediyle bayiden ihtiyaçları olan traktör, tarımsal ekipman veya iş makinesini satın alarak çalışma alanlarına dönebiliyorlar.”


İrfan Özdemir açıklamalarının sonunda TürkTraktör olarak ilk duyurusunu Adana Tarım Fuarı’nda yaptıkları Bilinçli Çiftçi, Güvenli Tarım Hareketi projesi konusunda da bilgi verdi ve sözlerini şöyle tamamladı: “Bilinçsiz traktör sürüşünün ve tarım ekipmanları kullanımının neden olduğu kazaların göz ardı edilmemesi gereken ulusal bir sorun olduğu noktasından yola çıkarak ‘Bilinçli Çiftçi, Güvenli Tarım Hareketi’ni başlattık. Bu önemli projemizle çiftçilerimize ve tüm traktör kullanıcılarına öncelikle güvenli sürüş bilinci aşılamayı, onlarla aynı çalışma alanlarını ve karayollarını kullanan vatandaşlarımızın güvenliğini artırmayı; aynı zamanda da tarım sektöründe yaşanacak her tür işgücü kaybı nedeniyle ulusal ekonomide ortaya çıkacak kayıpları da azaltmayı hedefliyoruz. Dijital eğitimlerle başlayacak ve sonrasında sahaya da taşınacak eğitimlerle ve etkinliklerle devam edecek bu projemizi bugün burada duyuruyor ve başlatıyoruz.

Tüm çiftçilerimizi bu önemli çalışmamızın ilk adımı olarak hayata geçirdiğimiz dijital anketimize katılmaya davet ediyoruz. Standımızdan veya www.bilincliciftci.com adresinden yarışmaya katılanlar hem öğreniyor hem de sürpriz hediye kazanma şansı elde ediyor. Herkes için güvenli alanlar yaratmak ve hiçbir şeyin insan hayatından daha önemli olmadığına bir kez daha dikkat çektiğimiz ‘Bilinçli Çiftçi, Güvenli Tarım Hareketimizin’ sağlayacağı etki ile projemizin tüm Türkiye’nin projesi olmasını diliyoruz.”

 CASE IH STANDINDA SERGİLENEN ÜRÜNLER

Case IH JXB Serisi
Güçlü ve yüksek performansa sahip 4 silindirli motorları ile bahçe sahipleri tarafından beğeni toplayan Case IH JXB serisi traktörler mekanik akü şalteri, farklı jant boyutlarına özgü arka çamurluk tasarımı, yeni arka rops dizaynı gibi yenilenen özellikleri ile Adana fuarında ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.
65, 78 ve 88 hp motor güçlerine sahip 4 silindirli F5C motorlar, tek tuş ile aküyü devre dışı bırakmaya yarayan akü şalteri, kesintisiz çalışmayı sağlayan 79 litrelik yüksek yakıt depo kapasitesi, düşük motor devirlerinde devreye giren yüksek tork değerleri ile kullanıcısına yüksek performansı düşük yakıt tüketimi ile sunuyor.
12 ileri 12 geri vites seçeneği sayesinde kullanıcı pek çok tarımsal faaliyetin üstesinden kolaylıkla gelebiliyor.
Daha düşük ilerleme hızlarına ihtiyacı olan çiftçilerimiz için 20 ileri – 12 geri sürüngen vites seçeneği isteğe bağlı olarak tüm JXB modellerinde sunuluyor.
Tüm modellerde standart olarak sunulan powershuttle mekik kolu sayesinde kullanıcı debriyaja basmadan ileri-geri yaparak zaman ve yakıt tasarrufu sağlıyor.
Standart olarak sunulan elektro-hidrolik çift çeker ve diferansiyel kilidi kumandaları sayesinde kullanıcı tek bir tuşa basarak çift çekeri ve arka diferansiyel kilidini devreye alabiliyor.
3.000 kg kaldırma kapasitesine, standart Lift-0-Matic™ ve 4 adet hidrolik güç çıkışına sahip olan güçlü ve dayanıklı hidrolik sistem ile kullanıcı pek çok ekipmanla etkin bir şekilde çalışabiliyor.
Bir çok ekipmanla verimli kullanımının yanında düşük motor devirlerinde devreye giren 540-540E çift hızlı kuyruk mili sayesinde etkin bir kullanım sağlanıyor.
Tekerlek hızına senkronize kuyruk mili tüm JXB modellerinde standart olarak sunuluyor.
Direksiyon altına konumandırılmış servo kuyruk mili sayesinde kullanıcı yumuşak bir kuyruk mili kavraması yaparken güvenli bir kullanıma da kavuşmuş oluyor.
24’’ ve 28’’ arka lastik ölçülerine sahip 2 farklı lastik ebadı ile sunulan Case IH JXB serisi, her iki lastik ebadına özgün arka çamurluk tasarımı ile özellikle ağaç altı çalışmalarda kullanıcısına daha verimli bir kullanım sağlıyor.
Case IH JXB serisi traktörler yenilenen arka rops dizaynı sayesinde her türlü tarımsal ekipman ile etkin bir şekilde çalışmayı sağlarken sahip olduğu geniş platformu, ergonomik olarak yerleştirilmiş kumanda kolları ile kullanıcısına uzun saatler boyunca konforlu bir çalışma ortamı sağlıyor.
Yenilenen özellikleri ile Case IH JXB serisi traktörler beklentilerinizi karşılamaya hazır.

Case IH Maxxum Tier 4B

Case IH Maxxum Serisi’nin yenisini çiftçilerimizin beğenisine sunuyoruz.
Yeni Maxxumlar Tier 4B emisyon seviyeli çevreci motora ve 4 silindirli common rail enjeksiyon sistemine sahiptir,
SCR sistemi ile Tier 4B egzoz emisyonu yakalanırken, AdBlue sadece egzoz gazına uygulanarak motorun verimi etkilenmez,
Yarı otomatik (16x16) ve CVX (Sürekli değişken) transmisyon seçenekleri ile her müşteriye hitap eder,
Arttırılmış dingiller arası mesafe sayesinde Maxxum serisi toprağa daha iyi tutunur ve gücünü daha rahat gösterir,
7.864 kg yüksek kaldırma kapasitesi, elektro hidrolik çeki kontrol sistemi, çamurluk üstü hidrolik kumanda kolları ve opsiyonel ön hidrolik sistem ve kuyruk mili ile verimli, güçlü, kombine çalışma imkanı sunulmaktadır.
CVX modellerinde sunulan sıra sonu dönüş sistemi, ve satış sonrasonda sunulan ileri tarım teknolojileri (AFS) gibi donanımları ile mükemel bir çiftçilik deneyimi sunar.
Yüksek yakıt tankı kapasitesi, yenilenmiş kaput ve kabin tavanı tasarımı, açılabilir cam tavanı, LED aydınlatma lambaları ve daha nice özellikleri ile gücümüze güç katmaya geldi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Follow by Email