Küçük taksitlerle araba sahibi olabiliyorsunuz.Araba almanın kolay yolu; Birarabam

Araba almak isteyen binlerce insan var. Bu hayale ulaşma noktasında nakit parası olanlar istedikleri arabayı rahatlıkla alabilirken taksitle almak isteyenler faiz ya da vade farkı ödemek zorunda kalıyor. Bu noktada devreye giren Birevim’in alt markası olan Birarabam ile bugüne kadar 300’e yakın araba teslimatı gerçekleştirdiklerini söyleyen Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, 2018 yılında 1000’e yakın kişiyi daha hayalindeki arabayla buluşturmak istediklerin söyledi. 


Günümüzde araba almak bazıları için bir hayal olurken bazıları içinde bir tutku. Nakit parası olanlar istedikleri arabayı rahatlıkla alabilirken taksitle almak isteyenler faiz ya da vade farkı ödemek zorunda kalıyor. Ülkemizde araba almak isteyenlerin hayallerine faizsiz bir yöntemle ulaşmasının yolunu açma amaçlı kurulan Birarabam; isteyen herkesi herhangi bir fark ödemeden 80 aya kadar vade imkânıyla ister sıfır kilometre isterse ikinci el araba alma imkânı sunuyor.

Çiftçi: Küçük taksitlerle araba sahibi olabiliyorsunuz
Birarabam’ın Birevim’in alt markası olarak faaliyetlerini yürüttüğünü söyleyen Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, Birevim için bugüne kadar yapmış oldukları tüm yatırımların Birarabam için de geçerli olduğunu aktardı. Birarabam yöntemlerinin kendine özgü olduğunu aktaran Çiftçi, faiz ya da vade farksız araba sahibi olmak için tüketicilerin kendilerine başvurduğunu ve böylelikle de arabalarını gerçek değerinde almış olduklarını aktardı. Birarabam yöntemlerinin özelliği neticesinde tüketicilerin toplam borçlarını erken bitirme imkânı yakaladıklarını ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu imkânlardan yararlanabileceklerini aktaran Çiftçi sözlerine şöyle devam etti;  “80 aya kadar taksit imkanı sunuyoruz. Böylelikle küçük taksitlerle de araba sahibi olabiliyorsunuz. Hiç peşinat vermeden de araba sahibi olunabiliyor. Bunların yanında dileyen müşterilerimiz sıfır km. isteyen müşterilerimiz de ikinci el araba alabiliyor” dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Follow by Email