Teknorot ve Atak Taşıt, 2016 yılının ilk seminerini İzmit’ te gerçekleştirdi

Otomobil ön düzen sisteminde öncü üretici Teknorot ve tek yetkili dağıtıcısı Atak Taşıt, 450 sanayi ustası ile bir araya geldi. Seminer, soruların cevaplanması, çekiliş ve sonrasında yemek organizasyonu ile iki firma için de yoğun geçti.
2016 yılının ilk seminerini İzmit’ te gerçekleştiren Teknorot ve Atak Taşıt, 450 ustasını Wellborn Luxury Hotel’ de ağırladı. Firma sunumlarının yapıldığı seminerde, AR-GE çalışmaları ile ilgili detaylı bilgiler verilirken, yıl içerisindeki
hedeflerden de bahsedildi. Müşteri memnuniyeti ve güvenilirliği en üst seviyede hedefleyen iki firma, seminerde ustaların sorularına cevap vermek ile birlikte önerilerini de dinledi.

450 ustasını ağırlamanın mutluluğunu yaşayan Teknorot ve Atak Taşıt, semineri çekiliş ve sonrasında yemek organizasyonu ile sona erdi. Rotil, rot başı ve rot mili başta olmak üzere otomobil ön düzen parçaları üretiminde öncü olan Teknorot, ürün gamı oldukça geniş olan Atak Taşıt ile yıl içinde seminerlerine hız kesmeden devam edecek.

TEKNOROT HAKKINDA

1992 yılında yüzde yüz Türk sermayesiyle sektör yolculuğuna başlayan Teknorot Otomotiv Anonim Şirketi ; Düzce Organize Sanayi Bölgesindeki iki ayrı lokasyonda, 82.800 metrekarelik bir arazi üzerinde toplam 52.000 metrekarelik kapalı alanda, 1400’e yakın çalışanı ve geniş makine parkıyla üretime devam etmektedir. Teknorot, ileri teknolojiyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan anlayışıyla, Dünyanın lider üretici firmalarından biridir. Ön düzen parçaları üreticisi Teknorot’un başlıca mamulleri : rotil, rot başı, rot mili, alüminyum ve çelik dövme rotilli kol, saç salıncak, z-rot ve burç çeşitleridir. Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlayan Teknorot, 2009 yılından beri Türkiye’nin en iyi 500 sanayi kuruluşu içinde yer almayı başarmıştır.

ATAK TAŞIT HAKKINDA

1979 yılında oto yedek parça sektörüne yeni bir anlayış getirmek amacıyla kurulan Atak Taşıt, kurulduğu günden bugüne öncelikli olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini misyon edinerek sektöründe hak ettiği güvenilirliği sürdürmektedir. Binek ve hafif ticari araç segmentleri için kaliteli, ve geniş ürün yelpazesi, teknolojik alt yapısı, alanında uzman personeli, zamanında ürün teslimi ve stoklu çalışması, firmamızı rakipleri arasında ilk tercih konumuna getirmiştir. Yılların getirmiş olduğu deneyimi kullanarak, sürekli gelişimi, büyümeyi ve müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmeyi hedefleyen firma 2000 senesinde İzmir’de Ege ve Akdeniz Bölgesi müşterilerine ayrıcalıklı hizmet veren ATAK-METAPAR ortaklığını yapmıştır. Bu oluşumdan kısa bir süre sonra; 2003 yılında ise Kuzeybatı, Orta ve Güneydoğu Anadolu bölgesine hizmet verecek olan Ankara şubesi hizmete açılmıştır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Follow by Email